Delegowanie zadań w rodzinie to moduł, który znajduje się w kursie Kobieta Niezależna. Moduł ten pomoże Ci stworzyć prawdziwą drużynę ze swojej rodziny. Drużynę, w której wszyscy grają do jednej bramki, wspierają się i dzielą zadaniami.

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś(-eś) się co jest misją Twojej rodziny? Rozmawialiście z domownikami na ten temat? Może jest tak, że jedna osoba realizuje swoje pasje lub cele zawodowe lub biznesowe, a druga ogarnia dom, dzieci, rodzinę…? Może są w Twoim domu osoby, które zawsze znajdują czas i warunki na odpoczynek, a drudzy nie mają chwili wytchnienia?

Taka sytuacja bardzo często dotyczy kobiet, ponieważ to one najczęściej przejmują całą odpowiedzialność związaną z prowadzeniem domu na siebie. Wówczas, gdy nie ma jasnego podziału ról to bardzo często w takich związkach, domach dochodzi do awantur.

Przyznasz, że to zupełnie niepotrzebne, bo przecież każdy w rodzinie jest tak samo ważny i każdy z jej członków zasługuje na to, aby spełniać swoje marzenia i realizować cele.

Jak sobie z podobną sytuacją poradzić?
W jaki sposób porozmawiać z domownikami, aby każdy czuł się tak samo ważny i tak samo traktowany?
Jak zorganizować domowe życie, aby każdy z domowników miał czas nie tylko na odpoczynek lecz również na to, co dla niego ważne?

Zobacz, jak taką sytuację rozwiązałam u siebie w domu, bo też kilka lat temu mnie to dotyczyło. W tym module podzieliłam się z Tobą moim doświadczeniem. Zobacz wideo, trwające 15 minut i przekonaj się, jak możesz zastosować to u siebie.

Komentarze do kursu

  1. Bardzo konkretny i praktyczny. Bardzo polecam.

  2. Delegowanie zadań w rodzinie

    5

    Super kurs krótki ale rzeczowy przykład z pralką trafiony myślę że większość kobiet powinno ten kurs przejść żałuję tylko że tak późno to zrobiłam ale lepiej późno niż wcale teraz czas wprowadzić w życie brakuje mi tylko odniesienia do tego co potem? Wezmą te karteczki i mimo ich wziecia nie zrobią tego ? Albo zrobią na poczatku a później nie? Np tankowanie samochodu, maz mimo że się deklaruje tankować a początku to robi, a później zapomina, a benzyny brak i nie ma jak do pracy podjechać? Wtedy przypominać, prosić ? Czy przesiasc sie na rower czy autohus ? To do rozwazenia, jednak sama idea jest myślę super i najważniejsze dla mnie przesłanie że trzeba samemu się o siebie zatroszczyć że inni mogą sobie nawet nie zdawać sprawy z tego wszystkiego co robisz, dziękuję

  • 127.00 na 365 dni
  • 365 Dni
324 Studentów bierze udział

Zmień walutę: